Linia GEA to linia składająca się z trzech wyjątkowych plafonów: w kolorze białym, czarnym i złotym. Taka neutralna i nowoczesna jednocześnie kolorystyka doskonale sprawdzi się w modernistycznych wnętrzach, w których króluje geometria oraz stonowane barwy. Wyjątkowo dobrze będą do nich pasować beże, brązy, szarości, a także czerń oraz biel.

Plafony z tej linii, zawieszone pod sufitem, będą szczególnie dobrym uzupełnieniem dla innych rodzajów oświetlenia w domu, również jako światło punktowe. Sprawdzą się zarówno w kuchni, w salonie, jak i w sypialni. Ich średnica jest równa 390 mm, a wysokość 70 mm. Dzięki temu bardzo dobrze będą wyglądać jako samodzielne punkty świetlne, jak i w większej grupie lamp.


Linia GEA - najnowsza technologia od polskiej marki MiLAGRO

Linia lamp GEA składa się z trzech plafonów. Wykonano je z bardzo trwałej mieszanki materiałów: metalu i z tworzywa sztucznego. Dzięki temu lampy są bardzo odporne za zarysowania i inne uszkodzenia. Tę trwałość potwierdza stopień ochrony tych plafonów - IP20. Oznacza on, że plafony są chronione między innymi przed działaniem szkodliwych pyłów. Model GEA jest bardzo praktyczny. Ma bowiem zmienną barwę światła - waha się ona od 3000K do 6000K. Można ją zatem bez problemu dostosować do własnych potrzeb. Ten model lampy ma także możliwość ściemniania. Regulacja barwy światła jest bardzo prosta - umożliwia ją pilot dołączony do zestawu. Strumień światła ma z kolei wartość 2520 lumenów. Plafony z linii GEA wyposażono w źródło światła typu LED.

Lampy GEA działają przy napięciu 230V. Z kolei częstotliwość zasilania wynosi 50Hz. Natomiast moc źródła światła wynosi 36W. Oświetlenie z tej kolekcji jest objęte przez producenta gwarancją przez 24 miesiące.

ECOL_10275
999 Przedmioty

Opis

Moc (W):
36W LED
Napięcie (V):
~230v/50Hz
Strumień świetlny (lumen):
2520lm
Barwa światła:
3000K-6000K
ZMIENNA 3000K÷6000K
Wysokość / długość:
70mm
Szerokość / średnica:
390mm
Głębokość:
390mm
Możliwość wymiany źródła światła:
tak
Materiał:
TWORZYWO SZTUCZNE + METAL
Stopień ochronny:
IP20
Wysokość klosza:
70mm
Kolor obudowy:
Złoty
Źródło światła:
TAK
Możliwość ściemnienia:
TAK
Producent:
Eko-Light
Marka:
MiLAGRO

Inne produkty z tej kategorii