Filtruj według

Cena

Cena

  • 25,00 zł - 461,00 zł

Materiał:

Materiał:

Producent:

Producent:

Aktywne filtry


Stylowe oświetlenie zewnętrzne dostępne w naszej ofercie odmieni wygląd Twojego ogrodu. W naszej ofercie znajdziesz wszystko co niezbędne do oświetlenia ogrodu. Nadaj niepowtarzalny charakter dla Twojego domu i jego otoczenia. Spraw by ogród nocą stał się niepowtarzalnym miejscem - zapewnij mu oświetlenie funkcjonalne, a równocześnie dekoracyjne.

Funkcjonalność i dekoracja - to wszystko, czego potrzebujesz do ogrodu

Nasz przydomowy ogród, to nie tylko kwiaty czy krzewy zdobiące go, dzisiaj ważną sprawą jest jego odpowiednie oświetlenie. Właściwie dobrane lampy ogrodowe stanowią świetne uzupełnienie wyglądu otoczenia naszego domu. Oprócz oświetlenia ogrodowego warto skupić uwagę na zewnętrzne  lampy ścienne czy sufitowe, które np. oświetlą wejście do domu po zmroku. Przy oświetleniu zewnętrznym należy zwrócić uwagę na kwestię energoszczędności. Warto zainwestować w lampy z czujnikami ruchu bądź solarne wykorzystujące energie słoneczną nagromadzona w ciągu dnia.

Rodzaje lamp zewnętrznych jakie u nas znajdziesz:

- lampy sufitowe
- lampy wiszące
- lampy ścienne
- lampy stojące
- lampy ogrodowe
- reflektory/spoty ogrodowe

Stopień ochrony lamp

Bardzo ważną kwestią przy oświetleniu zewnętrznym jest stopień ochrony lamp.
Zmienność warunków atmosferycznych za naszymi oknami nie działa dobrze na ich działanie. Niezależnie czy mamy do czynienia z lampami stojącymi, ściennymi czy latarniami - to każda z nich będzie wystawiona na przeróżne warunki pogodowe przez cały rok. Dlatego warto sięgnąć po lampy posiadające odpowiedni stopień szczelności (IP).
Stopień ochrony a właściwie jego oznaczenie IP uzupełnione o dwie cyfry, których znaczenie podczas wyboru lamp ma ogromne znaczenie. Lecz co oznaczają one kolejno? Pierwsza cyfra - stanowi oznaczenie ochrony przed ciałami stałymi. Natomiast druga stanowi oznaczenie stopnia przed wodą. Pierwsza wartość zawiera się w przedziale od 0 do 6, natomiast druga od 0 do 7 (im większa wartość tym ochrona skuteczniejsza).