Filtruj według

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 15 996,00 zł

Materiał:

Materiał:

Producent:

Producent:

Aktywne filtry

Oświetlenie wewnętrzne to ważny aspekt przy aranżacji wnętrz 

Oświetlenie wewnętrzne często bywa niedocenianym a nawet pomijanym elementem podczas projektowania wnętrz naszych domów i mieszkań. Jest to duży błąd, ponieważ sposób w jaki oświetlamy pomieszczenia wywiera duży wpływ na ich funkcjonalność i estetykę. Ważnym aspektem jest również fakt, że barwa i natężenia światła wpływa w znaczący sposób na nastrój, emocje i samopoczucie osób przebywających w danym miejscu. Ważne jest, aby podczas projektowania zastanowić się, jaką rolę ma spełniać każde z pomieszczeń i  w jaki sposób ustawić meble np. kanapę czy biurko aby  zadbać o prawidłowe rozmieszczenie okablowania do zainstalowania oświetlenia. Taki zabieg umożliwi zamontowanie kilku różnych źródeł światła w wybranych miejscach, aby prawidłowo oświetlić pomieszczenie w taki sposób aby jak najlepiej spełniało swoją rolę.

Rola oświetlenia wewnętrznego w estetyce i funkcjonalności pomieszczeń jest bardzo ważna. Dobrze oświetlone pomieszczenie podwyższa swoją funkcjonalność. W miejscach gdzie przesiadujemy, dobrze jest dodać oświetlenie punktowe które dodatkowo oświetli miejsce naszej  pracy lub odpoczynku wspomagając oświetlenie główne. Za pomocą dobrze dobranego oświetlenia wewnętrznego możemy też uzyskać efekt optycznego powiększenia wnętrza, dzieje się to przez zastosowanie kilku źródeł światła rozmieszczonych w różnych miejscach.

Oświetlenie wewnętrzne oddziałuje również na osoby znajdujące się w pomieszczeniu. Barwa światła i jego temperatura może wpłynąć na nasze samopoczucie i emocje.Do pomieszczeń wypoczynkowych takich jak sypialnia, salon lub jadalnia w  sprawdzi się światło ciepłe, białe. To spektrum sprzyja wyciszeniu się i przygotowaniu do snu. Światło w temperaturze barwowej białej naturalnej jest dedykowane do pracy intelektualnej, czytania czy pracy przy ekranie komputera. Wspomaga koncentrację i jest dobre dla utrzymania dobrej kondycji oczu w ciągu dnia pracy. 

Rodzaje oświetlenia wewnętrznego w naszym sklepie

Aby prawidłowo oświetlić wnętrze potrzebujemy więcej niż jednego  źródła światła. Muszą one pasować do siebie stylistyką i wyglądem aby nadać pomieszczeniu modny i ponadczasowy wygląd. W naszym sklepie posiadamy szeroki asortyment oświetlenia głównego jak i dodatkowego, które Idealnie oświetli każdą przestrzeń i nada jej unikalny klimat. Nasze produkty znanych i sprawdzonych marek doskonale oświetlą twoje lokum i umożliwią realizację każdej nawet najbardziej wymagającej aranżacji wnętrza. 

W ofercie posiadamy:

  • Lampy wiszące,
  • lampy podłogowe,
  • lampy stołowe i gabinetowe,
  • żyrandole,
  • kinkiety,
  • Lampy sufitowe,
  • oświetlenie led.

Duży wybór produktów to gwarancja udanego,  satysfakcjonującego zakupu i udanej wymarzonej realizacji wnętrza.