Filtruj według

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 4 000,00 zł

Materiał:

Materiał:

Producent:

Producent:

Aktywne filtry

Doskonałe oświetlenie dla Twojego domu! W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne oraz klasyczne propozycje, które podkreślą Twój styl!


Modne lampy i oświetlenie wewnętrzne


Wnętrze każdego mieszkania czy domu wymaga odpowiednio dobranej oprawy - to właśnie za sprawą oświetlenia poszczególne pomieszczenia zyskują niepowtarzalny charakter. Odpowiednio dobrane źródło światła będzie stanowiło element dekoracyjny.
W sklepie ZapalSwiatlo wiemy jak pomóc urządzić wystrój mieszkania, nadając mu przy okazji nowoczesny powiew świeżości. Zapewniamy duży wybór i odpowiednią jakość oferowanych produktów.

Propozycje oświetlenia dla Ciebie

Podczas wyboru oświetlenia, które oprócz podstawowej funkcji ma spełniać jeszcze rolę dekoracyjną, warto rozważyć wybór trzech, a nie tylko jednego źródła światła. Mamy zatem oświetlenie ogólne-główne i dopełniające oraz możliwość zastosowania oświetlenia dodatkowego - dekoracyjnego. Skupiając się na oświetleniu ogólnym, zależy nam na dostarczeniu odpowiedniej ilości równomiernego światła dla całego pomieszczenia. Doskonale sprawdzą się w tym przypadku lampy wiszące lub żyrandole z wieloma żarówkami. Światło takie jest przeważnie umieszczone centralnie na suficie często nad stołem. Światło dopełniające możemy uzyskać np. z kinkietów umieszczonych na ścianach. Z reguły powinny one pasować wzorniczo do naszego głównego oświetlenia sufitowego i tworzyć z nim stylistyczną całość. Do takiej przestrzeni możemy jeszcze dodać dodatkowe elementy oświetlenia w postaci np. lamp podłogowych czy stołowych.
 
Powiększ optycznie swoje mieszkanie i dobierz z nami idealne oświetlenie

Masz małe mieszkanie i chcesz je wizualnie powiększyć? Najważniejszą kwestią przy takim zabiegu jest to, by umieścić w różnych miejscach kilka punktów świetlnych. W bogatej ofercie posiadamy produkty, które wykorzystasz do tego celu. W naszym sklepie znajdziesz: lampy wiszące, podłogowe czy stołowe; żyrandole, kinkiety i nowoczesne plafony.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale powiększamy nasz asortyment, aby był różnorodny i zgodny z panującymi trendami.

Sprawdź już dzisiaj nasze propozycje i wybierz oświetlenie do Twojego wnętrza!