Lampa wisząca Arnold dopełnieniem loftowych wnętrz
By stworzyć klimatyczne wnętrze w stylu loftowym, nie możesz pominąć tych elementów, które na pozór nie mają istotnego znaczenia, jednak w rzeczywistości właśnie one tworzą wrażenie spójności. Lampy w stylu loftowym to jedne z nich.

Postaw na nowoczesne, minimalistyczne formy wykonane z materiałów dominujących w stylu industrialnym i loftowym. Czarne, metalowe elementy lampy wiszącej Arnold będą doskonale współgrać z meblami i dodatkami, również utrzymanych w takiej stylistyce. Surowość, ciemne dodatki i wyeksponowanie materiałów konstrukcyjnych, takich jak metal to domena stylu loftowego. Sam się przekonaj, że zwis Arnold doskonale dopełni wnętrza w stylu loftowym, industrialnym, a nawet vintage!
Czarna lampa wisząca w stylu vintage
Model lampy wiszącej Arnold składa się z czarnej, metalowej klatki, w której środku znajduje się żarówka. Jako że żarówka jest w pełni widoczna warto sięgnąć po jej dekoracyjne wersje - żarówkę typu filament czy vintage. Dzięki temu jeszcze lepiej uwydatnisz loftowy styl zwisu Arnold. Nieosłonięta z żadnej strony żarówka ma jeszcze inną ważną zaletę poza dekoracyjnością - zapewnia doskonałe źródło światła. Lampa sprawdzi się niemal w każdym pomieszczeniu urządzonym w stylu loftowym, vintage bądź industrialnym - w przestronnym korytarzu, jadalni, salonie czy nawet sypialni. Pojedynczy zwis vintage Arnold może być także wykorzystany we wszelkiego rodzaju nowoczesnych biurach, salonach czy restauracjach.
EcoLight
ECOL_10398
10 Przedmioty

Opis

Moc (W):
1xE27 max 60W
Napięcie (V):
~230v/50Hz
Wysokość / długość:
800mm
Szerokość / średnica:
250mm
Głębokość:
250mm
Możliwość wymiany źródła światła:
tak
Materiał:
metal
Stopień ochronny:
IP20
Kolor obudowy:
Czarny
Źródło światła:
NIE
Producent:
Eko-Light
Marka:
MiLAGRO

Inne produkty z tej kategorii