tel: (+48) 519 596 048
Darmowa dostawa już od 400 zł
e-mail: popieluszki@zapalswiatlo.com
- Oświetlenie Wewnętrzne expand_more expand_less
- Oświetlenie Zewnętrzne expand_more expand_less
- Źródła Światła expand_more expand_less
- Akcesoria expand_more expand_less
- Outlet expand_more expand_less
MILAGRO VESTA LAMPA WISZĄCA Z OZDOBNYMI SZKLANYMI KLOSZAMI 3XE27
Indeks: MIL VESTA POTR
349,00 zł
Bezpieczne zakupy
Darmowa dostawa od 400 zł
14 dni na zwrot
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Moc | 3xE27 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Kolekcja | VESTA |
| Szerokość (cm) | 64 |
| Głębokość (cm) | 20 |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| IP | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 64 x 27 x 22.5 |
MIL VESTA POTR
5 Przedmioty
Inne produkty z tej kategorii
Availability: 50 In Stock
Taśma LED 9,8W 12V 3000K (ciepła) IP20
Availability: 4 In Stock
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Moc | 54W LED |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Strumień świetlny (lm) | 3300lm |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Kolekcja | LED LM |
| Szerokość (cm) | 100 |
| Wysokość (cm) | -0 |
| Wysokość regulowana (cm) | 400-1000mm |
| Głębokość (cm) | 26 |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| IP | IP20 |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary opakowania (cm) | 105 x 31 x 31 |




