CORIN

Kolekcja lamp CORIN – nieskomplikowana forma w skandynawskim stylu

Kolekcja CORIN prezentuje 5 lamp wiszących w klasycznych wersjach kolorystycznych – czerni i bieli, wzbogacona dodatkowo o 3 pastelowe odcienie : błękit, róż oraz zieleń. Lampa składa się jedynie z metalowego klosza o prostej formie i przewodu długości 40-90 cm, dzięki czemu może ona być zamontowana na dowolnej wysokości. Modele tej kolekcji to nieskomplikowany design, który idealnie wkomponuje się w nowoczesne wnętrza, jak również w aranżacje skandynawskie, gdzie prym wiodą właśnie biel i pastele.
Lampy z rodziny CORIN z uwagi na to, że wyprodukowane są z metalu, najlepiej sprawdzą się w jadalniach, nad kuchennym blatem czy jako główne oświetlenie przedpokoju. Swoją rolę bardzo dobrze odgrywać będą również w obiektach komercyjnych, np. centrach handlowych, restauracjach, cukierniach.
Producent oświetlenia MiLAGRO zadbał nie tylko o to, aby zadowolić klientów pięknem i uniwersalnością produktu, ale również solidnością wykonania. Oferowane oświetlenie w skandynawskim stylu pasuje do wnętrz urządzonych w różnym stylu, jednak najlepiej będzie je wkomponować w jasne pomieszczenia.
Lampy z rodziny CORIN dostosowane są do klasycznych żarówek typu E27.
W skład kolekcji wchodzi:
• Lampa wisząca MLP7980
• Lampa wisząca MLP7981
• Lampa wisząca MLP7982
• Lampa wisząca MLP7983
• Lampa wisząca MLP7984

ECOL_9950

Opis

Moc (W):
1xE27
Napięcie (V):
~230v/50Hz
Szerokość / średnica:
390mm
Głębokość:
390mm
Możliwość wymiany źródła światła:
tak
Materiał:
metal
Stopień ochronny:
IP20
Wysokość klosza:
230mm
Regulacja wysokości:
350-900mm
Kolor obudowy:
CZERŃ / BIEL
Źródło światła:
NIE
Producent:
Eko-Light
Marka:
MiLAGRO

Inne produkty z tej kategorii