Lampa solarna Brick jest zasilana energią słoneczną. Za pomocą przycisku z tyłu oprawy, można włączać i wyłączać lampę lub wybrać odpowiedni tryb pracy. Doskonale nadaje się do wszelkich zastosowań zewnętrznych. Dzięki zastosowanym soczewkom na diodach led, otrzymamy dużo większy obszar świecenia niż w przypadku diód bezsoczewkowych. Lampa posiada akumulator 3000mAh 3,7V, który do pełnego naładowania potrzebuje 5-6h, a czas pracy zależy od wybranego trybu. Sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie czy werandzie. Lampa posiada czujnik zmierzchowo-ruchowy i ma dwa tryby pracy. Naciśnij przycisk jednokrotnie, następnie lampa mrugnie i będzie w trybie A, kolejne naciśnięcie i mrugnięcie oznacza przejścia w tryb B, a kolejne wyłączenie lampy
- tryb pracy z czujnikiem – jeśli bateria jest powyżej 30%, po wykryciu ruchu lampa włącza się na 100%. Zasięg czujnika ruchu: 120° <6m. A następnie po 20 sekundach bez wykrycia ruchu wchodzi w tryb ekonomiczny 30% mocy i tak świeci do kolejnego wykrycia ruchu.
Jeśli bateria jest poniżej 30%, po wykryciu ruchu lampa włącza się na 100%. A następnie po 20 sekundach bez wykrycia ruchu lampa się wyłączy.
- tryb oświetlenia ciągłego – naciśnij przycisk drugi raz. Po mrugnięciu lampa jest w trybie oświetlenia ciągłego. Po zmierzchu lampa włączy się automatycznie i będzie pracować na 50% swojej mocy. Po 5 godzinach lub gdy bateria spadnie poniżej 30% lampa przejdzie w tryb ekonomiczny. Po wykryciu ruchu znowu zapala się na 50% swojej mocy, a po 20 sekundach się wyłączy.
EcoLight
ECOL_11014
836 Przedmioty

Opis

Moc (W):
6W LED
Napięcie (V):
3.7V/3000mAh
Zasilanie:
PANEL SOLARNY - 2.8Wp Monokrystaliczny
Strumień świetlny (lumen):
800Lm
Barwa światła:
Neutralna 4000K
Kąt świecenia (stopni):
140° i 70°
Wysokość / długość:
43mm
Szerokość / średnica:
230mm
Głębokość:
97mm
Materiał:
TWORZYWO SZTUCZNE + POLIWĘGLAN
Stopień ochronny:
IP65
Ilość w opakowaniu zbiorczym:
24szt
Kolor obudowy:
Czarny
Źródło światła:
TAK
Możliwość ściemnienia:
Nie
Producent:
Eko-Light
Marka:
Eko-Light

Inne produkty z tej kategorii