tel: (+48) 519 596 048
Darmowa dostawa już od 400 zł
e-mail: popieluszki@zapalswiatlo.com
- Oświetlenie Wewnętrzne expand_more expand_less
- Oświetlenie Zewnętrzne expand_more expand_less
- Źródła Światła expand_more expand_less
- Akcesoria expand_more expand_less
- Outlet expand_more expand_less
AZZARDO SPARK TOP 60 DIMM
Indeks: AZ5784
1 599,00 zł
Bezpieczne zakupy
Darmowa dostawa od 400 zł
14 dni na zwrot
DANE TECHNICZNE:
| Materiał |
|
| Wysokość (cm) |
|
| Szerokość (cm) |
|
| Wysokość bazy |
|
| Szerokość bazy |
|
| Kolor bazy |
|
| Wysokość klosza |
|
| Podstawa klosza |
|
| Kolor klosza |
|
| Ilość źródła światła |
|
| Rodzaj gwintu |
|
| Lumeny |
|
| Ściemniacz |
|
| Type of control |
|
| Napięcie |
|
| Moc maksymalna |
|
| Electric Shock Class |
|
| Stopień zabezpieczenia |
|
| Temperatura barwowa |
|
AZ5784
1 Przedmiot
Inne produkty z tej kategorii
Availability: 4 In Stock
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Moc | 54W LED |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Strumień świetlny (lm) | 3300lm |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Kolekcja | LED LM |
| Szerokość (cm) | 100 |
| Wysokość (cm) | -0 |
| Wysokość regulowana (cm) | 400-1000mm |
| Głębokość (cm) | 26 |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| IP | IP20 |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary opakowania (cm) | 105 x 31 x 31 |
Availability: 12 In Stock




