Availability: 10 In Stock
Profil LED MICRO, nawierzchniowy przeznaczony do taśm o maksymalnej szerokości 8mm.
Indeks: MIL HOOP KIN
Bezpieczne zakupy
Darmowa dostawa od 400 zł
14 dni na zwrot
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Moc | 7W LED |
| Barwa światła | 4000K |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Kolekcja | HOOP |
| Szerokość (cm) | 20 |
| Wysokość (cm) | 20 |
| Głębokość (cm) | 5 |
| Napięcie | ~230V/50Hz |
| IP | IP20 |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Wymiary opakowania (cm) | 23 x 6.5 x 21 |
Profil LED MICRO, nawierzchniowy przeznaczony do taśm o maksymalnej szerokości 8mm.