Availability: 2 In Stock
HALOGEN OSRAM GY6.35 100W 12V
Indeks: MIL MAGNET 9W+3G9 CZARNY
Bezpieczne zakupy
Darmowa dostawa od 400 zł
14 dni na zwrot
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Aluminium, metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Gwint | GU10/LED |
| Moc | 9W LED |
| Barwa światła | Zmienna 3000K / 4000K |
| Strumień świetlny (lm) | 990lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Kolekcja | MAGNET |
| Szerokość (cm) | 17 |
| Wysokość (cm) | 3 |
| Głębokość (cm) | 50 |
| Wysokość klosza (cm) | 10 |
| Szerokość klosza (cm) | 10 |
| Napięcie | ~230V/50Hz |
| IP | IP20 |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Wymiary opakowania (cm) | 22.5 x 14.5 x 55.5 |
HALOGEN OSRAM GY6.35 100W 12V