tel: (+48) 519 596 048
Darmowa dostawa już od 400 zł
e-mail: popieluszki@zapalswiatlo.com
- Oświetlenie Wewnętrzne expand_more expand_less
- Oświetlenie Zewnętrzne expand_more expand_less
- Źródła Światła expand_more expand_less
- Akcesoria expand_more expand_less
- Outlet expand_more expand_less
MILAGRO LAMPA WISZĄCA LOOP BLACK 60W LED
Indeks: MIL LOOP 60W BL
650,00 zł
Bezpieczne zakupy
Darmowa dostawa od 400 zł
14 dni na zwrot
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | LED |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Moc | 60W |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| Strumień świetlny (lm) | 4200LM |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Ściemnianie | Nie |
| Kolekcja | LOOP |
| Do zastosowania w | jadalni, sypialni, salonie, pokoju |
| Szerokość (cm) | 80 |
| Wysokość regulowana (cm) | 50-90 |
| Głębokość (cm) | 8 |
| Napięcie | ~230V/ 50z |
| IP | IP20 |
| Liczba ramion | 3 |
| Wymiary opakowania (cm) | 42 x 107 x 8 |
MIL LOOP 60W BL
2 Przedmioty
Inne produkty z tej kategorii
Availability: 10 In Stock
Profil LED MICRO, nawierzchniowy przeznaczony do taśm o maksymalnej szerokości 8mm.
Availability: 20 In Stock
Profil LED MICRO, nawierzchniowy przeznaczony do taśm o maksymalnej szerokości 8mm.
Availability: Out of stock
Availability: 1 In Stock
DANE TECHNICZNE:
| Wysokość (cm) |
|
| Sterowanie za pomocą aplikacji |
|
| Głębokość |
|
| Stopień zabezpieczenia |
|
| Szerokość klosza |
|
| Ilość źródła światła |
|
| Współczynnik oddawania barw |
|
| Sterowanie pilotem |
|
| Szerokość (cm) |
|
| Moc maksymalna |
|
| Wysokość klosza |
|
| Ściemniacz |
|
| Rodzaj gwintu |
|
| Lumeny |
|
| CCT regulacja barwy światła |
|
| Temperatura barwowa |
|
| Materiał |
|
| Napięcie |
|
| Ruchome źródło światła |
|




