tel: (+48) 519 596 048
Darmowa dostawa już od 400 zł
e-mail: popieluszki@zapalswiatlo.com
- Oświetlenie Wewnętrzne expand_more expand_less
- Oświetlenie Zewnętrzne expand_more expand_less
- Źródła Światła expand_more expand_less
- Akcesoria expand_more expand_less
- Outlet expand_more expand_less
MILAGRO Plafon MAQ 50W 3CCT Czarny
Indeks: MIL MAQ 50W CZARNY
224,00 zł
Bezpieczne zakupy
Darmowa dostawa od 400 zł
14 dni na zwrot
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Moc | 50W LED |
| Kąt (°) | 120° |
| Barwa światła | ZMIENNA 3000K / 4000K / 6500K |
| Strumień świetlny (lm) | 5400lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Ściemnianie | Nie |
| Żywotność (h) | 15000H |
| Kolekcja | MAQ |
| Do zastosowania w | łazience, salonie, pokoju, jadalni, korytarzu, holu, kuchni, |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Wysokość (cm) | 2,7 |
| Głębokość (cm) | 60 |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| IP | IP40 |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary opakowania (cm) | 60.5 x 60.5 x 3 |
MIL MAQ 50W CZARNY
11 Przedmioty
Inne produkty z tej kategorii
Availability: Out of stock
Availability: 2 In Stock
Availability: 5 In Stock
Zasilacz przeznaczony do wykorzystania w modułach, taśmach LED, lampach lub żarówkach potrzebujących napięcia 24V.
Moc: 250W
Wymiary:
Długość: 22,1 cm.
Szerokość: 3,1 cm.
Wysokość: 2,3 cm.
Availability: 15 In Stock
Profil LED INLINE 2m. wpuszczany, idealnie komponuje się z płytkami.




